Blog

Beslenme alışkanlığımızın büyük bir kısmını et ve et ürünleri oluşturmaktadır. Sabah yaptığımız kahvaltıdan akşam yemeğinde yediğimizi ana yemeğe kadar hemen hemen her öğünde et ve et ürünü ile karşılaşmaktayız. Bu sebepten yediğimiz etin sağlık açısından güvenli olup olmadığının bilinmesi et sevenler için büyük önem arz etmektedir. Kastamonu my et firmamız Kastamonu toptan et alanında yetkinliğe sahiptir.

 Güvenli Et İçin Gerekli Belgeler

 Kasaptan aldığımız etin güvenli olup olmadığını sahip olduğu belgelerden anlayabiliriz. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen gıda sertifikalarının varlığı ürünün hijyenik ve güvenilir olduğunun en büyük ispatıdır. Kastamonu kasap firmamızdan temin edeceğiniz kastamonu et piyasasının en kaliteli ürünleri tüm bu belgelere sahip olup, Kastamonu toptan et sektöründe faaliyet göstermektedir.

 Ayrıca Kastamonu et pazarında satış yapan ünlü Kastamonu kasap firmaları arasında lider konumda olan firmamız Kastamonu my et ünvanıyla da et sevenlere güvenli ve sağlıklı ürünler sunmaya devam etmektedir.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Yorumunuz*

Name*

Email*

Website*